Спореди ги коефициентите за Витебеск vs Гомел

Денес недела во 12:00 дерби натпреварот во Вишаја Лига помеѓу Витебеск и Гомел

Денешниот натпревар во Вишаја Лига помеѓу Витебеск и Гомел би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Витебеск. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Витебеск тоа направете го на Tipico за да добиете коефициент вреден 1.50. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на 1xbet со вредност од 4.90. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на Marathonbet и 1xbet со вредност од Marathonbet и 1xbet.

За натпреварот помеѓу Витебеск и Гомел кој ќе се одигра недела на 8/7 2018 во 12:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Fonbet – 1.65
Coral – 2.45

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Гомел има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Витебеск, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Витебеск, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
Dafabet: 1.87 за Витебеск
1xbet: 2.18 за Гомел

Комплетна понуда на коефициенти за Витебеск и Гомел.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk