Натпревар на денот: Лацио vs Јувентус

сабота,3/3 2018 е празник во Италија.Лацио и Јувентус во борба за трите бода.

Немаме сомнеж за овој натпревар дека Јувентус е фаворит. Тоа го докажува и квалитетот на својот тим, за разлика од тимот на Лацио.

Најдобрите коефициенти за конечениот исход на овој натпревар се:
Marathonbet: 3.58
Marathonbet: 3.36
1xbet: 2.31

За натпреварот помеѓу Лацио и Јувентус кој ќе се одигра сабота на 3/3 2018 во 17:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.80
PinnacleSports – 2.22

Непредвидливиот натпревар во Серија А помеѓу Лацио и Јувентус му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Лацио да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,1xbet нуди коефициент вреден 2.55.
За Јувентус да си замине како победник 1xbet и Dafabet наградува со влог помножен по 1.62.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Комплетна понуда на коефициенти за Лацио и Јувентус.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk