No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: АЦ Милан vs СС Лацио

Денес недела во 17:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу АЦ Милан и СС Лацио Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу АЦ Милан и СС Лацио акцентот за фаворит го […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: СС Лацио vs Удинезе Калчо

среда,24/1 2018 е празник во Италија.СС Лацио и Удинезе Калчо во борба за трите бода. Според букмејкерите, во овој натпревар СС Лацио влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за ФЦ Интернационале Милано vs СС Лацио

Денес сабота во 17:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу ФЦ Интернационале Милано и СС Лацио За дуелот помеѓу ФЦ Интернационале Милано и СС Лацио, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за ФЦ Интернационале Милано. […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за СС Лацио vs АС Цитадела

Во рамките на Куп на Италија,четврток во 20:00 часот ќе играат СС Лацио и АС Цитадела Квалитетот на тимот и домашниот терен, СС Лацио го прават фаворит во однос на АС Цитадела. Тој во дуел […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: СС Лацио vs Торино ФК

Денес понеделник во 20:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу СС Лацио и Торино ФК Денешниот натпревар во Серија А помеѓу СС Лацио и Торино ФК би требало да мине без проблем. Со оглед на […]