Спореди ги коефициентите за Германија vs Азербејџан

Во рамките на Квалификации за Светско првенство – Европа,недела во 18:45 часот ќе играат Германија и Азербејџан

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Betsson Sportsbook и Nordicbet и до добиете коефициент 1.20. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Paddy Power со коефициент вреден 5.50.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Германија и Азербејџан тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk