Натпревар на денот: АС Аин М`лила vs Саура

Во рамките на Лига 1,вторник во 14:00 часот ќе играат АС Аин М`лила и Саура

Дерби натпреварот во Лига 1 помеѓу АС Аин М`лила и Саура кој што ќе се одигра вторник на 9/10 2018 во 14:00 букмејкерите укажуваат дека силата на Саура е поголема во однос на АС Аин М`лила. Доколку вашиот влог биде ставен во корист на АС Аин М`лила, најголемиот коефициент е 3.37 на PinnacleSports. Доколку сакате својот влог да го ставите на реми тогаш тоа направето го на Bet 365, бидејќи коефициентот е најголем и има вредност од [%ODDS_HCP1X2_X%]. Да издвои победа гостинот, најголем коефициент нуди Fonbet во вредност од 2.80.

Очекувањето во поглед на головите за натпреварот помеѓу АС Аин М`лила и Саура е дека ќе паднат неколку голови. Доколку вашето мислење за овој натпревар е помалку од 3 гола, изиграјте го Sportingbet, bwin, Cash Point, Coral и Ladbrokes со коефициент од 1.36. Доколку сметате дека ќе има 3 или повеќе голови, најдобрата понуда ја има William Hill со коефициент 3.40.

Непредвидливиот натпревар во Лига 1 помеѓу АС Аин М`лила и Саура му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За АС Аин М`лила да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Dafabet нуди коефициент вреден 2.25.
За Саура да си замине како победник Fonbet наградува со влог помножен по 1.85.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу АС Аин М`лила и Саура.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk