No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Севиља vs Рајо Ваљекано

Денес четврток во 17:30 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Севиља и Рајо Ваљекано Севиља е огромен фаворит во натпреварот против Рајо Ваљекано. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Рајо Ваљекано vs Селта Виго

Денес петок во 20:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Рајо Ваљекано и Селта Виго Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Рајо Ваљекано е мал фаворит. Доколку сакате […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Ваљадолид vs Рајо Ваљекано

Денес сабота во 12:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Ваљадолид и Рајо Ваљекано Во Ла Лига не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Ваљадолид и Рајо Ваљеканокој што ќе се игра сабота на 5/1 2019 […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Рајо Ваљекано vs Еспањол

Во рамките на Ла Лига,петок во 19:00 часот ќе играат Рајо Ваљекано и Еспањол Неизвесен натпревар во Ла Лига. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Еспањол. Сепак, ние сме тука да ви […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Хуеска vs Рајо Ваљекано

петок,14/9 2018 е празник во Шпанија.Хуеска и Рајо Ваљекано во борба за трите бода. За дуелот помеѓу Хуеска и Рајо Ваљекано, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Хуеска. Имајќи во предвид дека нивните сили […]