Натпревар на денот: Серкл Бриж vs OH Leuven

вторник,3/10 2017 е празник во Белгија.Серкл Бриж и OH Leuven во борба за трите бода.

Што се однесува до денешниот натпревар во Прва Дивизија Б помеѓу Серкл Бриж и OH Leuven, букмејкерите сметаат дека Серкл Бриж е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
1xbet – 2.15
Unibet – 3.75
Marathonbet – 3.72

За натпреварот помеѓу Серкл Бриж и OH Leuven кој ќе се одигра вторник на 3/10 2017 во 18:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
Marathonbet – 2.01
1xbet – 1.90

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Серкл Бриж и OH Leuven нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на OH Leuven и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Dafabet: 2.14 за Серкл Бриж
PinnacleSports: 1.83 за OH Leuven

Комплетна понуда на коефициенти за Серкл Бриж и OH Leuven.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*