Натпревар на денот: Интернационале vs Милан

Во рамките на Серија А,недела во 18:45 часот ќе играат Интернационале и Милан

Што се однесува до денешниот натпревар во Серија А помеѓу Интернационале и Милан, букмејкерите сметаат дека Интернационале е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
1xbet – 2.24
PinnacleSports – 3.55
bwin и Sportingbet – 3.60

За натпреварот помеѓу Интернационале и Милан кој ќе се одигра недела на 15/10 2017 во 18:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 2.09
Bet 365 – 1.90

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Милан и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 1.95
Paddy Power: 2.10

Комплетна понуда на коефициенти за Интернационале и Милан.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk