Натпревар на денот: Бала Таун vs Тре Фиори

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 17:30 часот ќе играат Бала Таун и Тре Фиори

Што се однесува до натпреварот помеѓу Бала Таун и Тре Фиори, букмејкерите го фаворизираат тимот на Бала Таун. Тоа е така поради што во својот тим поседуваат далеку поквалитетни играчи за разлика од тимот на Тре Фиори. Ние ги издвоивме најголемите коефициенти за конечниот исход на овој натпревар. За победа на Бала Таун, изиграјте на Interwetten и skybet со коефициент од 1.18. Доколку сакате да заработите на нерешено, вашиот влог ставете го на [%BOOK_1X2_Х%], бидејќи таму е најголем коефициентот и има вредност од [%ODDS_1X2_Х%]. За победа на гостинот коефициентот е 21.00 на Betfair SB.

На натпреварот помеѓу Бала Таун и Тре Фиори се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Fonbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 3.55. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Betfred и skybet со коефициент од 1.33 .

Комплетна понуда на коефициенти за Бала Таун и Тре Фиори.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk