Спореди ги коефициентите за Неусиедл vs Парндорф

петок,22/3 2019 е празник во Австрија.Неусиедл и Парндорф во борба за трите бода.

За дуелот помеѓу Неусиедл и Парндорф, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Неусиедл. Имајќи во предвид дека нивните сили се скоро изедначни, букмејкерите сметаат дека домашниот терен им носи мала предност на домаќините, па затоа и се фаворити. Понудата од 1xbet е 2.13 за победа на домаќинот, највисоката понуда за победа на гостинот ја има 1xbet и Marathonbet со вредност 3.02. За реми највисоката понуда е во сопственост на Betfair SB и Marathonbet со вредност од 3.90.

За дуелот помеѓу Неусиедл и Парндорф ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Betfair SB – 2.55 – 0-2 гола
skybet, Betfair SB, Interwetten, Paddy Power, bwin, Sportingbet и Unibet – 1.50 – 3+ голови

Непредвидливиот натпревар во Регионаллига помеѓу Неусиедл и Парндорф му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Неусиедл да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,1xbet нуди коефициент вреден 1.63.
За Парндорф да си замине како победник 1xbet наградува со влог помножен по 2.34.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Неусиедл и Парндорф.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk