Натпревар на денот: Ливерпул vs Баерн Минхен

вторник,19/2 2019 е празник во Меѓународен.Ливерпул и Баерн Минхен во борба за трите бода.

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Ливерпул и Баерн Минхен акцентот за фаворит го ставаат на Ливерпул. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.45 ни го нуди Tipico. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во bwin и Sportingbet со коефициент од 3.75. За сите кои веруваат во победа на Баерн Минхен ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.64 кој може да го најдете во 1xbet.

На натпреварот помеѓу Ливерпул и Баерн Минхен се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Dafabet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.25. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
1xbet со коефициент од 1.75 .

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Ливерпул и Баерн Минхен нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Баерн Минхен и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
PinnacleSports: 2.15 за Ливерпул
Dafabet: 1.83 за Баерн Минхен

Комплетна понуда на коефициенти за Ливерпул и Баерн Минхен.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk