No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Севиља vs Рајо Ваљекано

Денес четврток во 17:30 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Севиља и Рајо Ваљекано Севиља е огромен фаворит во натпреварот против Рајо Ваљекано. Врз основа на коефициентите на пазарот кои ги нудат букмејкерите, веројатноста за […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Севиља vs Славија Прага

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 17:55 часот ќе играат Севиља и Славија Прага Според букмејкерите, во овој натпревар Севиља влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Атлетик Билбао vs Севиља

четврток,10/1 2019 е празник во Шпанија.Атлетик Билбао и Севиља во борба за трите бода. Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Атлетик Билбао е мал фаворит. Доколку сакате да […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Севиља vs Атлетико Мадрид

Денес недела во 15:15 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Севиља и Атлетико Мадрид Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Севиља е мал фаворит. Доколку сакате да поставите […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Леванте vs Севиља

петок,27/4 2018 е празник во Шпанија.Леванте и Севиља во борба за трите бода. Немаме дилема за натпреварот помеѓу Леванте и Севиља. Со оглед на тоа што оваа сезона Севиља игра многу подобро од Леванте, ние […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Манчестер Јунајтед vs Севиља

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 19:45 часот ќе играат Манчестер Јунајтед и Севиља Денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Манчестер Јунајтед и Севиља би требало да мине без проблем. Со […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Севиља vs Манчестер Јунајтед

Денес среда во 19:45 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Севиља и Манчестер Јунајтед Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Севиља и Манчестер Јунајтед. Според букмејкерите мал фаворит е Манчестер Јунајтед. Ние […]