No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Славија Прага vs Клуж

Денес среда во 19:00 дерби натпреварот во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Славија Прага и Клуж Тимот на Славија Прага, според букмејкерите е фаворит во овој дуел. Нашата презентација во поглед на најголемите коефициенти за […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Клуж vs Славија Прага

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,вторник во 19:00 часот ќе играат Клуж и Славија Прага Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Клуж и Славија Прага. Според букмејкерите мал фаворит е Славија Прага. Ние […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Славија Прага vs Челзи

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 19:00 часот ќе играат Славија Прага и Челзи И покрај тоа што Челзи игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар. 1xbet […]

No Picture
Натпревар на денот

Спореди ги коефициентите за Севиља vs Славија Прага

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 17:55 часот ќе играат Севиља и Славија Прага Според букмејкерите, во овој натпревар Севиља влегува како целосен фаворит за да освои 3 бода. Што се однесува на коефициентите […]

No Picture
Натпревар на денот

Натпревар на денот: Динамо Киев vs Славија Прага

вторник,14/8 2018 е празник во Меѓународен.Динамо Киев и Славија Прага во борба за трите бода. Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Динамо Киев и Славија Прага, букмејкерите сметаат дека […]