Спореди ги коефициентите за Киево vs Милан

Во рамките на Серија А,среда во 18:45 часот ќе играат Киево и Милан

Што се однесува на денешниот натпревар во Серија А помеѓу
Киево и Милан, букмејкерите го фаворизираат тимот на Милан. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Marathonbet. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на 1xbet и Marathonbet бидејќи само таму има коефициент 3.58. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.22 на Sportingbet.

Во рамките на Серија А очекуваме на дуелот помеѓу Киево и Милан да бидат постигнати неколку голови.
1xbet и Unibet ни нуди 2.10 за 3 или повќе голови, додека 1xbet нуди 1.87 за 0-2 гола.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Киево и Милан.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk