Спореди ги коефициентите за Атлетико Мадрид vs Реал Мадрид

Денес сабота во 19:45 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Атлетико Мадрид и Реал Мадрид

Дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Атлетико Мадрид и Реал Мадрид кој што ќе се одигра сабота на 18/11 2017 во 19:45 букмејкерите укажуваат дека силата на Реал Мадрид е поголема во однос на Атлетико Мадрид. Доколку вашиот влог биде ставен во корист на Атлетико Мадрид, најголемиот коефициент е 3.32 на Marathonbet и 1xbet. Доколку сакате својот влог да го ставите на реми тогаш тоа направето го на Marathonbet и 1xbet, бидејќи коефициентот е најголем и има вредност од [%ODDS_HCP1X2_X%]. Да издвои победа гостинот, најголем коефициент нуди Interwetten во вредност од 2.40.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Атлетико Мадрид и Реал Мадрид? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 50.1%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 49.9%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на PinnacleSports со коефициент од 1.98. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Marathonbet и 1xbet за да имате коефициент од 1.99.

Комплетна понуда на коефициенти за Атлетико Мадрид и Реал Мадрид.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk