Натпревар на денот: Вардар vs Розенборг

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 20:05 часот ќе играат Вардар и Розенборг

Што се однесува на денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу
Вардар и Розенборг, букмејкерите го фаворизираат тимот на Розенборг. Ние сме тука за вас за да ги пронајдеме највисоките коефициенти. Што се однесува за највисоката понуда за победа на домаќинот, таа може да ја пронајдете на Marathonbet и 1xbet. За натпревар без победник, односно реми, ви ја презентираме понудата на Betfred бидејќи само таму има коефициент 3.75. Фаворитот да го добие овој натпревар највисокиот коефициент е 2.15 на 12bet.com, bwin, Coral и William Hill.

На натпреварот помеѓу Вардар и Розенборг се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.31. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
PinnacleSports со коефициент од 1.71 .

Комплетна понуда на коефициенти за Вардар и Розенборг.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk