Спореди ги коефициентите за Манчестер Сити ФК vs Бристол Сити ФК

Во рамките на Лига Куп,вторник во 19:45 часот ќе играат Манчестер Сити ФК и Бристол Сити ФК

Во рамките на Лига Куп,вторник на 9/1 2018 во 19:45 се сретнуваат тимовите на Манчестер Сити ФК и Бристол Сити ФК.
Букмејкерите изразито го фаворизираат тимот на Манчестер Сити ФК. Ние за вас ја издвоивме највисоката понуда од светските букмејкери, односно за победа на Манчестер Сити ФК изиграјте на Interwetten со коефициент 1.15 , за нерешен резултат вашиот влог ставете го на [%ODDS_1X2_Х%], а доколку очекувате изненадување и победа на Бристол Сити ФК највисоката понуда ја има 1xbet вредна 34.00.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на skybet и до добиете коефициент 1.33. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 3.96.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Манчестер Сити ФК и Бристол Сити ФК тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk