Спореди ги коефициентите за Гетафе Клуб де Футбол vs Малага

Денес петок во 20:00 дерби натпреварот во Ла Лига помеѓу Гетафе Клуб де Футбол и Малага

Денешниот натпревар во Ла Лига помеѓу Гетафе Клуб де Футбол и Малага би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Гетафе Клуб де Футбол. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Гетафе Клуб де Футбол тоа направете го на 1xbet, Dafabet и Interwetten за да добиете коефициент вреден 1.85. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на Cash Point со вредност од 3.55. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на PinnacleSports со вредност од PinnacleSports.

Во рамките на Ла Лига очекуваме на дуелот помеѓу Гетафе Клуб де Футбол и Малага да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.58 за 3 или повќе голови, додека Fonbet и Interwetten нуди 1.65 за 0-2 гола.

Азискиот хендикеп за овој натпревар е 0.00: 0.75. Практично тоа значи дека доколку вашиот облог го ставите на Малага, и тие победат или натпреварот заврши нерешено ќе ја добиете целата вредност, доколку загуби со еден гол, половина од влогот ќе ви биде вратен. Од друга страна, ако изиграте на Гетафе Клуб де Футбол и тие победат ќе си добиете добивка, но ако победат само со еден гол разлика, половина од уплатата ќе ви се врати, а другата половина ќе ви биде добитна помножена со коефициентот.
Највисоките коефициенти ни се претставени од:
Dafabet: 2.15 за Гетафе Клуб де Футбол
Unibet: 1.83 за Малага

Комплетна понуда на коефициенти за Гетафе Клуб де Футбол и Малага.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk