Спореди ги коефициентите за КД Леганес vs Реал Мадрид

четврток,18/1 2018 е празник во Шпанија.КД Леганес и Реал Мадрид во борба за трите бода.

И покрај тоа што Реал Мадрид игра далеку од дома, тие сеуште се фаворити за да го победат овој натпревар.
Paddy Power ја има најдобрата понуда со коефициент од 1.55 за победа на Реал Мадрид, додека Fonbet нуди најголем коефициент за победа на КД Леганес. Ако натпреварот заврши нерешено, вие ке добиете најмногу ако уплатите на 1xbet и Marathonbet, бидејќи коефициентот таму има најголема вредност односно 4.70.

На натпреварот помеѓу КД Леганес и Реал Мадрид се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.23. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
PinnacleSports со коефициент од 1.75 .

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу КД Леганес и Реал Мадрид.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk