Натпревар на денот: Ливерпул vs Барнли

недела,10/3 2019 е празник во Англија.Ливерпул и Барнли во борба за трите бода.

За натпреварот помеѓу Ливерпул и Барнли, светските букмејкери тимот на Ливерпул го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги издвоивме само највисоките понуди а тие гласат:
Coral и Unibet – 1.20
[%BOOK_1X2_Х%] – [%ODDS_1X2_Х%]
Betfair SB и Bet 365 – 21.00

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 1xbet и до добиете коефициент 1.51. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Betfair SB со коефициент вреден 2.87.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Ливерпул и Барнли тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk