Спореди ги коефициентите за Банфилд vs Унион Санта Фе

понеделник,19/3 2018 е празник во Аргентина.Банфилд и Унион Санта Фе во борба за трите бода.

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Банфилд и Унион Санта Фе акцентот за фаворит го ставаат на Банфилд. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.72 ни го нуди 1xbet. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во Marathonbet и 1xbet со коефициент од 3.06. За сите кои веруваат во победа на Унион Санта Фе ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.04 кој може да го најдете во Marathonbet и PinnacleSports.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Банфилд и Унион Санта Фе? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 35.0%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 65.0%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet со коефициент од 2.79. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet, Tipico, Betway, Ladbrokes, Coral, Sportingbet и bwin за да имате коефициент од 1.50.

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Банфилд да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Marathonbet, 1xbet и Bet 365 нуди коефициент 1.85.
За Унион Санта Фе да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, Marathonbet, 1xbet и PinnacleSports нуди коефициенти 2.08.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Банфилд и Унион Санта Фе тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk