Спореди ги коефициентите за Ле Авр vs Брест 29

Во рамките на Лига 1,вторник во 18:45 часот ќе играат Ле Авр и Брест 29

Во Лига 1 не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Ле Авр и Брест 29кој што ќе се игра вторник на 15/5 2018 во 18:45 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот 1xbet, Betfair SB, Fonbet, Sportingbet и bwin дава коефициент 2.10, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди 1xbet во вредност од 3.86. За реми, понудата ја издвојуваме од PinnacleSports со вредност од 3.52.

За натпреварот помеѓу Ле Авр и Брест 29 кој ќе се одигра вторник на 15/5 2018 во 18:45, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.71
Fonbet и William Hill – 2.30

Азискиот хендикеп во најпопуларните обложувалници за натпреварот помеѓу Ле Авр и Брест 29 нуди 0.00:0.50. Тоа во превод значи дека доколку вашиот облог го ставите на Брест 29 и истиот победи вие сте добитни, но добивате и на нерешен резултат.

Најдобрите коефициенти може да ви ги понудиме од:
Dafabet: 2.09 за Ле Авр
PinnacleSports и Dafabet: 1.84 за Брест 29

Коефициенти за натпреварот помеѓу Ле Авр и Брест 29 тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk