Спореди ги коефициентите за Португеза Деспортос У20 vs Гуарани У20

Во рамките на Паулиста У20,среда во 18:00 часот ќе играат Португеза Деспортос У20 и Гуарани У20

Во Паулиста У20 не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Португеза Деспортос У20 и Гуарани У20кој што ќе се игра среда на 20/6 2018 во 18:00 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот bwin, Sportingbet и Interwetten дава коефициент 2.25, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Marathonbet во вредност од 2.81. За реми, понудата ја издвојуваме од Marathonbet со вредност од 3.46.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на Marathonbet и до добиете коефициент 1.62. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 2.26.

Непредвидливиот натпревар во Паулиста У20 помеѓу Португеза Деспортос У20 и Гуарани У20 му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Португеза Деспортос У20 да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Marathonbet нуди коефициент вреден 1.68.
За Гуарани У20 да си замине како победник Marathonbet наградува со влог помножен по 2.11.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Португеза Деспортос У20 и Гуарани У20 тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk