Натпревар на денот: Васко Де Гама У20 vs Коринтианс Паулиста У20

Во рамките на Бразилеро У20,вторник во 23:00 часот ќе играат Васко Де Гама У20 и Коринтианс Паулиста У20

Во Бразилеро У20 не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Васко Де Гама У20 и Коринтианс Паулиста У20кој што ќе се игра вторник на 3/7 2018 во 23:00 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Fonbet дава коефициент 2.10, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Fonbet во вредност од 2.90. За реми, понудата ја издвојуваме од Fonbet со вредност од 3.85.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Васко Де Гама У20 и Коринтианс Паулиста У20.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!