Спореди ги коефициентите за Олимпик Марсеј vs Ајнтрахт Франкфурт

Во рамките на УЕФА Европа Лига,четврток во 16:55 часот ќе играат Олимпик Марсеј и Ајнтрахт Франкфурт

Денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу Олимпик Марсеј и Ајнтрахт Франкфурт би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Олимпик Марсеј. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Олимпик Марсеј тоа направете го на Betfred и skybet за да добиете коефициент вреден 1.67. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на Marathonbet и 1xbet со вредност од 4.50. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на Marathonbet со вредност од Marathonbet.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на William Hill и skybet и до добиете коефициент 1.73. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на 1xbet со коефициент вреден 2.27.

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Ајнтрахт Франкфурт има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Олимпик Марсеј, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Олимпик Марсеј, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
Marathonbet и 1xbet: 2.04 за Олимпик Марсеј
Marathonbet и 1xbet: 1.91 за Ајнтрахт Франкфурт

Комплетна понуда на коефициенти за Олимпик Марсеј и Ајнтрахт Франкфурт.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!