Спореди ги коефициентите за Монако vs Клуб Бриж

вторник,6/11 2018 е празник во Меѓународен.Монако и Клуб Бриж во борба за трите бода.

Во УЕФА Лига на Шампиони не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Монако и Клуб Брижкој што ќе се игра вторник на 6/11 2018 во 17:55 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот Nordicbet и Betsson Sportsbook дава коефициент 2.35, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Betfred и Betfair SB во вредност од 3.25. За реми, понудата ја издвојуваме од bwin, Sportingbet, skybet, Nordicbet, Betsson Sportsbook, Coral и Bet 365 со вредност од 3.60.

На натпреварот помеѓу Монако и Клуб Бриж се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Unibet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.18. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Rivalo.com, Dafabet и Betfair SB со коефициент од 1.80 .

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Клуб Бриж и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 2.04
Dafabet: 1.92

Коефициенти за натпреварот помеѓу Монако и Клуб Бриж тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk