Спореди ги коефициентите за Амиен СЦ vs Анжер

вторник,8/1 2019 е празник во Франција.Амиен СЦ и Анжер во борба за трите бода.

Денес ни претстои еден тежок натпревар помеѓу Амиен СЦ и Анжер. Според букмејкерите мал фаворит е Анжер. Ние од нивната понуда ги издвоиме најголемите коефициенти. За победа на домаќинот Marathonbet ни нуди коефициент 3.28. Најголемиот коефициент во вредност од 3.06 го издвојуваме од 3.06, а влогот за Анжер ќе го ставиме во bwin, Sportingbet, Betway и Cash Point кој ни нуди коефициент 2.60.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Амиен СЦ и Анжер? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 36.1%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 63.9%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на 1xbet со коефициент од 2.72. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet за да имате коефициент од 1.54.

Непредвидливиот натпревар во Лига 1 помеѓу Амиен СЦ и Анжер му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Амиен СЦ да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,1xbet нуди коефициент вреден 2.24.
За Анжер да си замине како победник Fonbet наградува со влог помножен по 1.77.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Амиен СЦ и Анжер тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk