Спореди ги коефициентите за Тотенхем Хотспур vs Њукасл Јунајтед

Во рамките на Премиер лига,сабота во 12:30 часот ќе играат Тотенхем Хотспур и Њукасл Јунајтед

Денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Тотенхем Хотспур и Њукасл Јунајтед би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Тотенхем Хотспур. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Тотенхем Хотспур тоа направете го на 1xbet за да добиете коефициент вреден 1.46. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на Interwetten со вредност од 4.80. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на Betfred, Betfair SB и Bet 365 со вредност од Betfred, Betfair SB и Bet 365.

За натпреварот помеѓу Тотенхем Хотспур и Њукасл Јунајтед кој ќе се одигра сабота на 2/2 2019 во 12:30, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 2.11
Fonbet – 1.85

За овој натпревар помеѓу Тотенхем Хотспур и Њукасл Јунајтед азискиот хендикеп нуди предност од два гола за Њукасл Јунајтед. Доколку сметате дека Тотенхем Хотспур има шанси да победи со најмалку два гола разлика изиграјте на PinnacleSports и Dafabet со коефициент [%ODDS_HCP1X2_1%]. Доколку вашиот „тип“ е на гостинот и мислите дека два гола разлика за домаќинот е „невозможна мисија“ изиграјте на 1xbet со вредност на коефициентот [%ODDS_HCP1X2_2%].

Комплетна понуда на коефициенти за Тотенхем Хотспур и Њукасл Јунајтед.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk