Спореди ги коефициентите за Фулам vs Манчестер Сити

Во рамките на Премиер лига,сабота во 12:30 часот ќе играат Фулам и Манчестер Сити

Специјално за вас, за натпреварот помеѓу Фулам и Манчестер Сити ги издвоивме најголемите коефициенти од светските букмејкери. Според нив тимот на Манчестер Сити има огромна шанса за победа, па затоа и коефициентот е доста мал. Најдобрата понуда за победа на Манчестер Сити ја има Unibet вредна 1.16. За нерешен исход на овој натпревар, највисоката понуда ја издвојуваме од [%BOOK_1X2_Х%] со коефициент [%ODDS_1X2_Х%]. Доколку сметате дека на овој натпревар ќе има изненадување во поглед на резултатот и вашето мислење е победа на Фулам изиграјте го на William Hill бидејќи коефициентот таму е најголем и има вредност од 23.00.

На натпреварот помеѓу Фулам и Манчестер Сити се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на Unibet бидејќи коефициентот само таму има вредност 3.80. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Betsson Sportsbook, Nordicbet и Betfred со коефициент од 1.30 .

Комплетна понуда на коефициенти за Фулам и Манчестер Сити.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk