Спореди ги коефициентите за Кристал Палас vs Манчестер Сити

Во рамките на Премиер лига,недела во 13:05 часот ќе играат Кристал Палас и Манчестер Сити

Манчестер Сити ја има улогата на фаворит во натпреварот против Кристал Палас. Ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти за овој натпревар.
Bet 365 – 12.00
Betfair SB, Betfred, Tipico, Betsson Sportsbook, Nordicbet и Bet 365 – 6.00
1xbet – 1.36

На натпреварот помеѓу Кристал Палас и Манчестер Сити се очекуваат многу голови. Доколку вашето мислење е спортивно на ова и вашето мислење е дека ке има 0,1 или 2 голови најмногу ќе заработите ако вложите на 1xbet бидејќи коефициентот само таму има вредност 2.59. За 3 или повеќе гола најдобрата понуда ја имаме од
Interwetten со коефициент од 1.60 .

Коефициенти за натпреварот помеѓу Кристал Палас и Манчестер Сити тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk