Натпревар на денот: Ливерпул vs Барселона

вторник,7/5 2019 е празник во Меѓународен.Ливерпул и Барселона во борба за трите бода.

Натпреварот помеѓу двата тима е тесен, иако коефициентите на букмејкерите ни укажуваат дека Ливерпул е мал фаворит. Доколку сакате да поставите облог на Ливерпул, најдобра понуда ви нуди 1xbet со коефициент од 2.59. Доколку вашата одлука е да ставите облог на Betfair SB, Fonbet и Bet 365 , тогаш ви нудиме најголем коефициент во вредност од Betfair SB, Fonbet и Bet 365 единствено во Betfair SB, Fonbet и Bet 365. За сите кои мислат дека натпреварот меѓу Ливерпул и Барселона ќе заврши во корист на гостинот, препорачуваме да го ставите облог во Betfred со коефициент од 2.75.

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 1xbet и Marathonbet и до добиете коефициент 1.68. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Tipico со коефициент вреден 2.40.

Непредвидливиот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу Ливерпул и Барселона му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За Ливерпул да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,1xbet нуди коефициент вреден 1.93.
За Барселона да си замине како победник PinnacleSports наградува со влог помножен по 2.01.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Ливерпул и Барселона тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk