Спореди ги коефициентите за Ливерпул vs Норвич Сити

петок,9/8 2019 е празник во Англија.Ливерпул и Норвич Сити во борба за трите бода.

За натпреварот помеѓу Ливерпул и Норвич Сити, светските букмејкери тимот на Ливерпул го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги издвоивме само највисоките понуди а тие гласат:
1xbet – 1.16
[%BOOK_1X2_Х%] – [%ODDS_1X2_Х%]
Betsson Sportsbook, Betway, Nordicbet и Coral – 23.00

За дуелот помеѓу Ливерпул и Норвич Сити ние специјално за вас ги одделивме најголемите коефициенти од букмејкерите во поглед на головите.

Betsson Sportsbook и Nordicbet – 3.25 – 0-2 гола
Interwetten – 1.45 – 3+ голови

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Ливерпул и Норвич Сити.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!