Натпревар на денот: Вест Хем Јунајтед vs Ливерпул

Во рамките на Премиер лига,сабота во 17:30 часот ќе играат Вест Хем Јунајтед и Ливерпул

Што се однесува до натпреварот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Ливерпул ние специјално за вас ги издвоивме највисоките коефициенти за крајниот резултат. Погледнете ги во прилог:
Marathonbet – 5.70
Marathonbet – 4.35
Sportingbet и Interwetten – 1.75

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 1xbet и Dafabet и до добиете коефициент 1.69. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Paddy Power и Sportingbet со коефициент вреден 2.38.

Комплетна понуда на коефициенти за Вест Хем Јунајтед и Ливерпул.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!