Спореди ги коефициентите за Лондрина vs Гоиас

Во рамките на Серија Б,вторник во 21:00 часот ќе играат Лондрина и Гоиас

Во Серија Б не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Лондрина и Гоиаској што ќе се игра вторник на 12/6 2018 во 21:00 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот 1xbet дава коефициент 2.17, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди PinnacleSports во вредност од 3.83. За реми, понудата ја издвојуваме од 1xbet, Rivalo.com, William Hill и Unibet со вредност од 3.30.

Во рамките на Серија Б очекуваме на дуелот помеѓу Лондрина и Гоиас да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.30 за 3 или повќе голови, додека 1xbet нуди 1.69 за 0-2 гола.

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Гоиас и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 1.88
Bet 365: 2.10

Комплетна понуда на коефициенти за Лондрина и Гоиас.

Најдобриот македонски портал за обложувачи! Посетете го kladenje.mk!