Спореди ги коефициентите за Америка (МГ) vs Чапекоенсе

среда,13/6 2018 е празник во Бразил.Америка (МГ) и Чапекоенсе во борба за трите бода.

Во Серија А не чека интересен натпревар. Дуелот помеѓу Америка (МГ) и Чапекоенсекој што ќе се игра среда на 13/6 2018 во 19:00 букмејкерите „типуваат“ на домаќинот. Да го одбереме најдобриот коефициент од нивната понуда и да заработиме. За победа на домаќинот bwin и Sportingbet дава коефициент 2.15, за гостинот да си замине како победник најголемиот коефициент ни го нуди Marathonbet во вредност од 3.80. За реми, понудата ја издвојуваме од Marathonbet и 1xbet со вредност од 3.42.

Во рамките на Серија А очекуваме на дуелот помеѓу Америка (МГ) и Чапекоенсе да бидат постигнати неколку голови.
Fonbet и William Hill ни нуди 2.30 за 3 или повќе голови, додека 1xbet нуди 1.72 за 0-2 гола.

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Чапекоенсе и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
1xbet: 1.86
PinnacleSports: 2.08

Комплетна понуда на коефициенти за Америка (МГ) и Чапекоенсе.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk