Натпревар на денот: Ријека vs Интер Запрешич

Денес петок во 16:30 дерби натпреварот во 1. ХНЛ помеѓу Ријека и Интер Запрешич

За натпреварот помеѓу Ријека и Интер Запрешич, светските букмејкери тимот на Ријека го перцепираат како огромен фаворит. За вас ние ги издвоивме само највисоките понуди а тие гласат:
12bet.com, 10BET и Bet 365 – 1.12
[%BOOK_1X2_Х%] – [%ODDS_1X2_Х%]
Coral – 29.00

На овој натпревар очекуваме најмалку 3 голови. Доколку се согласувате со нас, нашата препорака е вашиот влог да го ставете на 10BET и до добиете коефициент 1.46. Доколку вашето мислење е дека не очекува тврд натпревар со помалку од 3 голови, изиграјте на Betsson Sportsbook со коефициент вреден 2.80.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Ријека и Интер Запрешич.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk