Натпревар на денот: Астана vs Јаблонец

четврток,8/11 2018 е празник во Меѓународен.Астана и Јаблонец во борба за трите бода.

Што се однесува до денешниот натпревар во УЕФА Европа Лига помеѓу Астана и Јаблонец, букмејкерите сметаат дека Астана е фаворит само поради тоа што ќе има поддршка од домашните навивачи. Вам ве советуваме својот облог да го ставите на највисоката понуда од светските букмејкери. Проследете го нашиот избор:
skybet – 1.91
Marathonbet и 1xbet – 3.62
Marathonbet и Bet 365 – 5.00

За натпреварот помеѓу Астана и Јаблонец кој ќе се одигра четврток на 8/11 2018 во 15:50, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet – 1.75
1xbet – 2.21

Азискиот хендикеп за овој натпревар е 0.00: 0.75. Практично тоа значи дека доколку вашиот облог го ставите на Јаблонец, и тие победат или натпреварот заврши нерешено ќе ја добиете целата вредност, доколку загуби со еден гол, половина од влогот ќе ви биде вратен. Од друга страна, ако изиграте на Астана и тие победат ќе си добиете добивка, но ако победат само со еден гол разлика, половина од уплатата ќе ви се врати, а другата половина ќе ви биде добитна помножена со коефициентот.
Највисоките коефициенти ни се претставени од:
PinnacleSports: 2.07 за Астана
1xbet: 1.88 за Јаблонец

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Астана и Јаблонец.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk