Спореди ги коефициентите за Париз ФК vs Ленс

Денес вторник во 18:45 дерби натпреварот во Лига 1 помеѓу Париз ФК и Ленс

Дерби натпреварот во Лига 1 помеѓу Париз ФК и Ленс кој што ќе се одигра вторник на 21/5 2019 во 18:45 букмејкерите укажуваат дека силата на Ленс е поголема во однос на Париз ФК. Доколку вашиот влог биде ставен во корист на Париз ФК, најголемиот коефициент е 3.40 на Bet 365. Доколку сакате својот влог да го ставите на реми тогаш тоа направето го на Nordicbet, Betsson Sportsbook, Tipico и Bet 365, бидејќи коефициентот е најголем и има вредност од [%ODDS_HCP1X2_X%]. Да издвои победа гостинот, најголем коефициент нуди Sportingbet во вредност од 2.90.

Во рамките на Лига 1 не очекува натпревар помеѓу Париз ФК и Ленс. Традицијата на двата тима ни укажува на тоа, дека на овој натпревар може да очекуваме неколку голови. Ние специјално за вас ги одделивме највисоките понуди на букмејкерите. Доколку вашиот тип е 0 до 2 гола, изиграјте го на Cash Point со коефициент 1.42. Ако пак вашето мислење е 3+ тоа може да го изиграте на Betfair SB бидејќи таму коефциентот е најголем и има вредност 3.10.

Во изедначен натпревар, не е ни чудо што најпопуларниот азиски хендикеп нуди нулта хендикеп.
За Париз ФК да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, PinnacleSports нуди коефициент 2.19.
За Ленс да победи со хендикеп 0.00 : 0.00, 12bet.com и NetBet нуди коефициенти 1.73.

Доколку натпреварот заврши со нерешен резултат, влогот ви се враќа назад.

Коефициенти за натпреварот помеѓу Париз ФК и Ленс тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk