Натпревар на денот: Бока Јуниорс vs Сан Мартин Тукуман

петок,7/9 2018 е празник во Аргентина.Бока Јуниорс и Сан Мартин Тукуман во борба за трите бода.

Денешниот натпревар во Куп на Аргентина помеѓу Бока Јуниорс и Сан Мартин Тукуман би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Бока Јуниорс. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Бока Јуниорс тоа направете го на William Hill за да добиете коефициент вреден 1.50. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на Marathonbet, 1xbet, Cash Point, Betway и Bet 365 со вредност од 4.20. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на Unibet и Bet 365 со вредност од Unibet и Bet 365.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Бока Јуниорс и Сан Мартин Тукуман? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 47.0%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 53.0%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на Betfair SB со коефициент од 2.10. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во Marathonbet, 1xbet и Dafabet за да имате коефициент од 1.86.

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Сан Мартин Тукуман има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Бока Јуниорс, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Бока Јуниорс, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
Dafabet: 1.84 за Бока Јуниорс
Fonbet: 2.35 за Сан Мартин Тукуман

Коефициенти за натпреварот помеѓу Бока Јуниорс и Сан Мартин Тукуман тука!

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk