Спореди ги коефициентите за Гимназија Ла Плата vs Сан Мартин Сан Хуан

Денес среда во 20:10 дерби натпреварот во Примера Дивизија помеѓу Гимназија Ла Плата и Сан Мартин Сан Хуан

За дуелот помеѓу Гимназија Ла Плата и Сан Мартин Сан Хуан, букмејкерите акцентот го ставаат на победа за Гимназија Ла Плата. Имајќи во предвид дека нивните сили се скоро изедначни, букмејкерите сметаат дека домашниот терен им носи мала предност на домаќините, па затоа и се фаворити. Понудата од Betway е 1.91 за победа на домаќинот, највисоката понуда за победа на гостинот ја има 1xbet со вредност 4.92. За реми највисоката понуда е во сопственост на PinnacleSports со вредност од 3.42.

Во рамките на Примера Дивизија очекуваме на дуелот помеѓу Гимназија Ла Плата и Сан Мартин Сан Хуан да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.70 за 3 или повќе голови, додека 1xbet нуди 1.52 за 0-2 гола.

Азискиот хендикеп за овој натпревар е 0.00: 0.75. Практично тоа значи дека доколку вашиот облог го ставите на Сан Мартин Сан Хуан, и тие победат или натпреварот заврши нерешено ќе ја добиете целата вредност, доколку загуби со еден гол, половина од влогот ќе ви биде вратен. Од друга страна, ако изиграте на Гимназија Ла Плата и тие победат ќе си добиете добивка, но ако победат само со еден гол разлика, половина од уплатата ќе ви се врати, а другата половина ќе ви биде добитна помножена со коефициентот.
Највисоките коефициенти ни се претставени од:
Dafabet: 2.25 за Гимназија Ла Плата
1xbet: 1.73 за Сан Мартин Сан Хуан

Комплетна понуда на коефициенти за Гимназија Ла Плата и Сан Мартин Сан Хуан.

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk