Спореди ги коефициентите за Вест Хем Јунајтед vs Кардиф Сити

Во рамките на Премиер лига,вторник во 19:45 часот ќе играат Вест Хем Јунајтед и Кардиф Сити

Денешниот натпревар во Премиер лига помеѓу Вест Хем Јунајтед и Кардиф Сити би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Вест Хем Јунајтед. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Вест Хем Јунајтед тоа направете го на Betfair SB за да добиете коефициент вреден 1.70. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на Unibet со вредност од 4.10. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на PinnacleSports со вредност од PinnacleSports.

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Кардиф Сити? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 53.9%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 46.1%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на Dafabet со коефициент од 1.82. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet за да имате коефициент од 2.13.

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Кардиф Сити има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Вест Хем Јунајтед, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Вест Хем Јунајтед, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
PinnacleSports: 2.16 за Вест Хем Јунајтед
Marathonbet, 1xbet и Dafabet: 1.83 за Кардиф Сити

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Вест Хем Јунајтед и Кардиф Сити.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk