Спореди ги коефициентите за Понте Прета vs Сантос

Денес четврток во 20:00 дерби натпреварот во Серија А помеѓу Понте Прета и Сантос

Што се однесува до коефициентите од букмејкерите, тие за натпреварот помеѓу Понте Прета и Сантос акцентот за фаворит го ставаат на Понте Прета. Во понудата кои тие ни ја претставуваат најголемиот коефициент во вредност од 2.70 ни го нуди Fonbet. Доколку сакате да „заработите“ на реми тогаш изиграјте во 1xbet и Marathonbet со коефициент од 3.22. За сите кои веруваат во победа на Сантос ви го нудиме најголемиот коефициент во вредност од 3.03 кој може да го најдете во PinnacleSports.

За натпреварот помеѓу Понте Прета и Сантос кој ќе се одигра четврток на 12/10 2017 во 20:00, ние ви ги одделивме највисоките коефициенти за 0-2 гола и 3+.
1xbet и Marathonbet – 1.63
1xbet и Marathonbet – 2.43

Азискиот хендикеп за овој натпревар „излегува“ со понуда 0.00:0.25, практично тоа значи дека доколку се обложите на Сантос и тој победи, вие ќе си ја добиете добивката во целост, но доколку имаме нерешен резултат половина од влогот ќе ви биде на вашата сметка. Најдобрата понуда за овој натпревар со овој тип на игра ја имаат:
Marathonbet: 2.22
Dafabet: 1.77

Коефициенти за натпреварот помеѓу Понте Прета и Сантос тука!

Не заборавајте да ја посетите kladenje.mk