Спореди ги коефициентите за Интернационал vs Чапекоенсе

Во рамките на Серија А,понеделник во 23:00 часот ќе играат Интернационал и Чапекоенсе

Денешниот натпревар во Серија А помеѓу Интернационал и Чапекоенсе би требало да мине без проблем. Со оглед на тоа што букмејкерите целосната доверба им ја даваат на Интернационал. Затоа вие ако сакате да заработите на победата на Интернационал тоа направете го на 1xbet за да добиете коефициент вреден 1.58. Доколку вашиот тип е нерешено, изиграјте го на Marathonbet со вредност од 3.95. Ако вашето мислење е дека гостинот има шанси да издвои победи, најголемата понуда е на PinnacleSports со вредност од PinnacleSports.

Во рамките на Серија А очекуваме на дуелот помеѓу Интернационал и Чапекоенсе да бидат постигнати неколку голови.
1xbet ни нуди 2.52 за 3 или повќе голови, додека 1xbet нуди 1.59 за 0-2 гола.

Азискиот хендикеп за овој дуел има понуда 0.00:1.00. Во превод тоа значи дека Чапекоенсе има предност од еден гол. Ако дуелот заврши со еден гол разлика за Интернационал, а вие сте го ставиле својот влог на гостинот, во тој случај влогот ќе ви биде вратен.
Доколку се обложите на победа.
Ако натпреварот заврши со победа од точно 1 гол за Интернационал, тогаш влоговите за облози на победа на било кој тим ќе бидат вратени.

Најдобрите коефициенти за овој натпревар ги има:
Marathonbet и 1xbet: 2.05 за Интернационал
Unibet: 1.93 за Чапекоенсе

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу Интернационал и Чапекоенсе.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk