Спореди ги коефициентите за ХЈК vs Бате Борисов

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони,среда во 16:00 часот ќе играат ХЈК и Бате Борисов

Неизвесен натпревар во УЕФА Лига на Шампиони. Но букмејкерите со мала разлика го фаворизираат тимот на Бате Борисов. Сепак, ние сме тука да ви го одделиме највиското од нивната понуда. Влогот за ХЈК може да по помножете со 3.10 во William Hill и да остварите најголема добивка од моменталната понуда. Доколку вашиот „сенс“ укажува на натпревар без победник ви нудиме коефициент од 3.11 во 1xbet. Највисокиот коефициент за победа на Бате Борисов е во 1xbet со вредност од [%ODDS_HCP1X2_2%].

Колку голови ќе се постигнат на дуелот помеѓу ХЈК и Бате Борисов? Коефициентите од букмејкерите укажуваат дека шансите за 3 или повеќе голови се 38.8%, додека веројатноста за помалку од 3 голови е 61.2%. Доколку сметате дека овој натпревар ќе има 3 или повеќе голови, изиграјте го на Betfair SB со коефициент од 2.50. Ако вашето мислење е 0-2 гола вложете во 1xbet за да имате коефициент од 1.59.

Непредвидливиот натпревар во УЕФА Лига на Шампиони помеѓу ХЈК и Бате Борисов му даде „право“ на азискиот хендикеп да постави нулта хендикеп.
За ХЈК да издвои победа со хендикеп 0.00 : 0.00,Dafabet нуди коефициент вреден 2.14.
За Бате Борисов да си замине како победник 1xbet наградува со влог помножен по 1.78.

Нерешениот резултат ќе ви го врати влогот на вашата сметка.

Погледнете ги сите коефициенти за дуелот помеѓу ХЈК и Бате Борисов.

Рецензии, алатки за обложување, типови и анализа специјално за вас на kladenje.mk